Gyengénlátók Általános Iskolája | Tanáraink
16901
page-template-default,page,page-id-16901,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive
 

Tanáraink

Az iskolai intézményegység tanárai, fogadóórái:

(a fogadóórákra előzetes egyeztetés szükséges)

 

Baráth Anita – informatika – fogadóóra: hétfő 10.00 – 10.45; kedd 16.00 – 16.45

 

Bodányi Levente – csörgőlabda – fogadóóra: szerda 14.00 – 14.45

 

Bujk Zsuzsa – 4.b osztályfőnök, gyógypedagógus – fogadóóra: péntek 09.00 – 09.45

 

Csillag Ildikó – ének – zene – fogadóóra: péntek 13.00 – 13.45

 

Farkassné Szűk Judit – gyógypedagógus, életvitel, technika, hon- és népismeret – fogadóóra: csütörtök 10.00 – 10.45

 

Fodor Jánosné – gyógypedagógus, informatika, matematika, ECDL – fogadóóra: hétfő 10.00 – 10.45

 

Fülöp Csilla – gyógypedagógus – fogadóóra: hétfő 10.00 – 10.45

 

Guzsványné Mildner Gabriella – gyógypedagógus – fogadóóra: kedd 14.00 – 14.45

 

Hegyiné Honyek Katalin – gyógypedagógus – fogadóóra: hétfő 10.00 – 10.45; péntek 13.00 – 13.45

 

Henye Rita – testnevelés, atlétika – fogadóóra: péntek 10.00 – 10.45

 

Hódi Mariann – 8.a osztályfőnök, gyógypedagógus, ének – zene – fogadóóra: péntek 10.00 – 10.45

 

Homor Ágnes – 7.a osztályfőnök, magyar – történelem – fogadóóra: hétfő 15.45 – 16.30

 

Dr. Horváthné Mészáros Márta – 2.a osztályfőnök, gyógypedagógus – fogadóóra: péntek 13.00 – 13.45

 

Horváth Réka – rajz és vizuális kultúra, életvitel, technika – fogadóóra: péntek 09.00 – 09.45

 

Jámbor Zoltánné – 5-6-7. c osztályfőnök, gyógypedagógus – fogadóóra: péntek 14.00 – 14.45

 

Józsáné Éltető Katalin – gyógypedagógus, rajz és vizuális kultúra, etika – fogadóóra: péntek: 12.00 – 12.45

 

Jung Sara – 1. c osztályfőnök, gyógypedagógus – fogadóóra: hétfő 11.00 – 11.45

 

Kelemen Csilla – angol nyelv, gyógypedagógus – fogadóóra: hétfő 13.00 – 13.45

 

Kilián Eszter – gyógypedagógus – fogadóóra: péntek 13.00 – 13.45

 

Kollárné Rátka Ágnes – matematika – fizika – fogadóóra: szerda 13.00 – 13.45

 

Kokas Cecília – 8.c osztályfőnök, gyógypedagógus – fogadóóra: péntek 14.00 – 14.45

 

Kósa Ildikó – 8.b osztályfőnök, matematika, gyógypedagógus – fogadóóra: szerda 13.00 – 13.45

 

Kovácsné Fülöp Beáta – testnevelés, úszás – fogadóóra: péntek 08.00 – 08.45

 

Krénusz Kata – 3-4.c osztályfőnök, gyógypedagógus – fogadóóra: kedd 13.00 – 13.45

 

Lini Krisztina – 5.a osztályfőnök, német nyelv, gyógypedagógus – fogadóóra: péntek 14.00 – 14.45

 

Molnár Csilla – 3.a osztályfőnök, gyógypedagógus – fogadóóra: csütörtök 09.00 – 09.45

 

Nyilasiné Brezovszky Andrea – testnevelés, labdás sportkör – fogadóóra: szerda 09.00 – 09.45

 

Szabóné Hegyi Andrea – 1.a osztályfőnök, gyógypedagógus – fogadóóra: péntek 13.00 – 13.45

 

Szászné Kiss Magdolna – 4.a osztályfőnök, gyógypedagógus – fogadóóra: péntek 12.00 – 12.45

 

Guzsványné Mildner Gabriella – gyógypedagógus – fogadóóra: kedd 14.00 – 14.45

 

Temesy Ágnes – gyógypedagógus – fogadóóra: hétfő 11.00 – 11.45; péntek 13.00 – 13.45

 

Tihanyi Márta – természetismeret, földrajz, biológia – fogadóóra: szerda 12.00 – 12.45

 

Tóth Éva – 1.f osztályfőnök, gyógypedagógus – fogadóóra: péntek 12.00 – 12.45

 

Untener Ádám – testnevelés, gyógytestnevelés – fogadóóra: szerda 09.00 – 09.45

 

Vargáné Kádár Krisztina – 6.b osztályfőnök, magyar – fogadóóra: szerda 10.00 – 10.45