Tanáraink

Az iskolai intézményegység tanárai, fogadóórái:

(a fogadóórákra előzetes egyeztetés szükséges)

 

Baráth Anita – informatika – fogadóóra: péntek 7. óra (14.15 – 15.00)

 

Bodányi Levente – csörgőlabda – fogadóóra: telefonos egyeztetés alapján

 

Bujk Zsuzsa – 5.b osztályfőnök, gyógypedagógus – fogadóóra: péntek 10.00 – 10.45

 

Csillag Ildikó – ének – zene – fogadóóra: szerda 12.00 – 12.45

 

Farkassné Szűk Judit – gyógypedagógus, életvitel, technika, hon- és népismeret – fogadóóra: kedd 12.00 – 12.45

 

Fülöp Csilla – gyógypedagógus – fogadóóra: szerda 14.15 – 15.00

 

Guzsványné Mildner Gabriella – 6. c osztályfőnök gyógypedagógus – fogadóóra: szerda 14.15 – 15.00

 

Hegyiné Honyek Katalin – gyógypedagógus – fogadóóra: péntek 12.00 – 12.45

 

Henye Rita – testnevelés, atlétika – fogadóóra: péntek 08.00 – 08.45

 

Homor Ágnes – 8.a osztályfőnök, magyar – történelem – fogadóóra: hétfő 15.45 – 16.30

 

Dr. Horváthné Mészáros Márta – 2.a osztályfőnök, gyógypedagógus – fogadóóra: péntek 13.00 – 13.45

 

Horváth Réka – rajz és vizuális kultúra, életvitel, technika – fogadóóra: péntek 10.00 – 10.45

 

Jámbor Zoltánné – 7-8. c osztályfőnök, gyógypedagógus – fogadóóra: péntek 12.00 – 12.45

 

Józsáné Éltető Katalin – gyógypedagógus, rajz és vizuális kultúra, etika – fogadóóra: hétfő 10.00 – 10.45

 

Jung Sara – 1-2. c osztályfőnök, gyógypedagógus – fogadóóra: kedd 10.00 – 10.45

 

Kakuk Zita – autizmus speciális fejlesztő – fogadóóra: szerda 13.00 – 13.45

 

Kelemen Csilla– angol nyelv, gyógypedagógus – fogadóóra: péntek 13.00 – 13.45

 

Kilián Eszter – gyógypedagógus – fogadóóra: csütörtök 13.00 – 13.45

 

Kollárné Rátka Ágnes – matematika – fizika – fogadóóra: csütörtök 13.00 – 13.45

 

Kokas Cecília – 1.b osztályfőnök, gyógypedagógus – fogadóóra: szerda 14.00 – 14.45

 

Kósa Ildikó – 5.a osztályfőnök, matematika, gyógypedagógus – fogadóóra: hétfő 13.00 – 13.45

 

Kovácsné Fülöp Beáta – testnevelés, úszás – fogadóóra: péntek 12.00 – 12.45

 

Krénusz Kata – 4-5.c osztályfőnök, gyógypedagógus – fogadóóra: péntek 12.00 – 12.45

 

Lini Krisztina – 6.a osztályfőnök, német nyelv, gyógypedagógus – fogadóóra: kedd 08.00 – 08.45

 

Molnár Csilla – 4.a osztályfőnök, gyógypedagógus – fogadóóra: péntek 13.00 – 13.45

 

Nyilasiné Brezovszky Andrea – testnevelés, labdás sportkör – fogadóóra: szerda 14.15 – 15.00

 

Szabóné Hegyi Andrea – 2.a osztályfőnök, gyógypedagógus – fogadóóra: péntek 12.00 – 12.45

 

Szászné Kiss Magdolna – 1.a osztályfőnök, gyógypedagógus – fogadóóra: péntek 13.00 – 13.45

 

Temesy Ágnes – gyógypedagógus – fogadóóra: péntek 14.00 – 14.45

 

Tihanyi Márta – természetismeret, földrajz, biológia – fogadóóra: péntek 13.00 – 13.45

 

Tóth Éva – gyógypedagógus – fogadóóra: péntek 10.00 – 10.45

 

Untener Ádám – testnevelés, gyógytestnevelés – fogadóóra: péntek 13.00 – 13.45

 

Vargáné Kádár Krisztina – 7.b osztályfőnök, magyar – fogadóóra: péntek 09.00 – 09.45

 

Merényi Loránd – informatika – fogadóóra: csütörtök 14.15 – 15.00

 

Kardoss Márta – logopédia – fogadóóra: péntek 10.00 – 10.45