Gyengénlátók Általános Iskolája | Országos Atlétika Diákolimpia
16716
post-template-default,single,single-post,postid-16716,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.9,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive
 

Országos Atlétika Diákolimpia

Országos Atlétika Diákolimpia

Országos Atlétika Diákolimpia és Tehetségkutató Verseny

2019. október 17. IKARUS pálya – Budapest

22 versenyzővel vettünk részt az országos döntőn, (melyből három tanuló a volt diákunk) amit Budapesten, az IKARUS pályán bonyolított le a Fogyatékosok Országos Diák-, Verseny- és Szabadidősport Szövetség (FODISZ). A versenyen több mint hetven versenyző vett részt, hallás – és látássérültek. Három korcsoportban, hét versenyszámban mérték össze versenyzőink felkészültségüket, gyorsaságukat és ügyességüket. A sikeres verseny szép eredményeket hozott, amit a gyönyörű idő még szebbé varázsolt.

Eredményeink:

24db aranyérem, 20db ezüstérem, 20 db bronzérem.

4x100m lány váltócsapatunk 3. helyezést ért el.

4x100m fiú váltócsapatunk 4. helyezést ért el.

Legeredményesebb versenyzőink:

Szász Letícia, Kelecsényi Gergely, Szakmáry Fruzsina, Danó Albert, Kiss Vivien és volt diákunk: Rostás Zsolt.

A versenyzőink 22 fő:

I. korcsoport: 100m, 200m, távolugrás, kislabda hajítás

Gyöngyösi Júlia 4.a                                   Takáts Balázs 4.a

Dági Dalma 6.b                                          Holecz Attila 4.b

Kapitár Bettina 6.b                                   Budai Arnold 4.a

Szász Leticia 5.a                                        Kelecsényi Gergő 4.

II. korcsoport: 100m, 300m, távolugrás, kislabda hajítás

Matula Évi 8.b                                            Danó Albert 3-4.c

Matula Zsuzsanna 8.c                              Szentmártoni Zsigmond 6.b

Szakmáry Fruzsina 7.a                            Mózes Gábor 7.a

Lipót Angelika 8.b

Dugár Dóra  8.b

III. korcsoport: 100m, 400m, távolugrás, kislabda hajítás                                            

Kiss Vivien 8.c                                            Hollós Botond(volt diák)

Barna Emese 8.b                                       Rostás Zsolt(volt diák)

Bíró Vivien 8.a                                           Antal Bence(volt diák)

Gratulálunk minden versenyzőnek!

Henye Rita testnevelő

 

 

No Comments

Post A Comment